Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, Toplumların kalkınmasına ve Refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

En kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunarken müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması,ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven,üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli hale getirerek her anlamda kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktararak asansör sektöründe aranılan saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle MNEB İnşaat ‘in marka değerini yükseltip çağdaş binalar asansör ve yürüyen merdivenler inşaa ederek modern binlar kurabilmek.

GÖREVLERİMİZ

  • Etik bilince sahip olmak,
  • Güven, dürüstlük, karşılıklı saygı ve açık iletişimi, işbirliğimizin temeli olarak almak,
  • Ülkede bilim ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmak,
  • İnsana, topluma, bilgiye ve çevreye duyarlılık,
  • Her türlü deneyim ve bilgiyi paylaşmak,
  • Sürekli öğrenen, gelişen ve yenilikleri izleyen bir organizasyon yapısını sürdürmek,
  • Bilgi toplumu araçları ve bu araçların kullanımına yönelik altyapıyı güncel tutmak,
  • Ortak amaç ve hedeflere hep birlikte, gelişen dostluklar ve yerleşen geleneklerle gerçek bir aile ortamı içinde ulaşmak

As soon as you pro-essay-writer.com complete your payment and provide all needed details for the order you may relax, and forget about your essay until the time we send it back to you.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir